O firmie

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną, części i akcesoriów do pojazdów samochodowych. Sprzedaż odbywa się w punkcie handlowym ul. Gdyńska 10-12, 61-016 Poznań oraz poprzez stronę internetową naszej firmy i portale aukcyjne.  Współpracujemy bezpośrednio z producentami i importerami części samochodowych, co pozwala nam przedstawić Państwu atrakcyjne ceny. Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijajacą się co zawdzięczamy wysoko wykwalifikowanemu, kreatywnemu i doświadczonemu Zespołowi.


Prowadzimy również profesjonalny SERWIS SAMOCHODOWY Z ZESPOŁEM LUDZI Z PASJĄ:) www.e-quatro.net

Posługujemy się systemem sprzedaży internetowej specjalnie opracowanym dla naszej firmy, wykorzystującym sprawdzone na świecie rozwiązania programistyczne i funkcjonalne oparte na najlepszych aktualnie dostępnych narzędziach informatycznych. Zapewniamy bezpieczne przekazywanie informacji, jakich udzielacie Państwo nam o sobie. Stale usprawniamy i rozbudowujemy nasz system, by dobrze spełniał oczekiwania naszych Klientów.

Przez 24 godziny na dobę możecie Państwo łączyć się z witryną sklepu szukać, wybierać, zamawiać. Służymy aktualnymi listami bestsellerów i informacjami o wszystkich nowościach i promocjach u naszych dostawców.
W każdej chwili można wysłać do nas  e-mail lub fax,
natomiast w godzinach:
7:30 do 18:30 od poniedziałku do piątku

czekamy na Państwna telefony
i wizyty w naszym sklepie i serwisie:)